Co mówią kursanci?

Prawdziwe opinie osób, które ukończyły szkolenia RysujeSCADA.pl

★★★★★
Istotną zaletą kursu jest duża ilość przekazanych praktycznych kruczków, które trudno znaleźć w literaturze lub na forach.
Kurs napisany bardzo czytelnie i zrozumiale. Zagadnienia kursu od początku tłumaczone są „krok po kroku” i na dodatek w sposób naprawdę zachęcający do uważnego słuchania i nauki. Widać, że Prowadzący to osoba na co dzień pracująca ze scadą WinCC. Jak dla mnie istotną zaletą kursu jest duża ilość przekazanych praktycznych tzw. „kruczków”, które trudno znaleźć w literaturze lub na forach internetowych. W ramach podsumowania napiszę tylko tyle, że czekam już na następne kursy Akademii - Rysuję SCADA.
WinCC Podstawowy E-mail
W
Wojciech
Automatyk
★★★★★
Bardzo szczegółowe i zrozumiałe wyjaśnienia - nie mam żadnych uwag!
Świetny kurs. Wszystko jest pokazywane krok po kroku od totalnych podstaw, co w porównaniu do pozostałych kursów online ma przewagę. Bardzo szczegółowe i zrozumiałe wyjaśnienia. Nie mam żadnych uwag - mega 👍
WinCC Podstawowy Platforma
K
Kostia
Uczący się automatyki
★★★★★
Nauczyłem się bardzo dużo o funkcjach WinCC - pokazany jest cały proces tworzenia przykładowego projektu.
Bardzo dobry kurs do nauki systemu SCADA! Jako początkujący uczeń nauczyłem się bardzo dużo o funkcjach programu WinCC. Dodatkowo pokazany jest cały proces tworzenia przykładowego projektu, krok po kroku. Dziękuję!
WinCC Podstawowy Platforma
K
Kursant
Kursant (początkujący)
★★★★★
Jak ty nie zaufać jak robisz naprawdę treściwe szkolenia - na discord ta grupa gdzie można zawsze zwrócić się o pomoc... no miodzio.
Łukasz, jak ty nie zaufać jak robisz naprawdę treściwe szkolenia plus tu, na discord ta grupa gdzie można zawsze zwrócić się o pomoc... no miodzio 🙌🙌🙌
Ogólne Discord
P
Palell
Automatyk przemysłowy
★★★★★
W krótkim czasie wiele rzeczy zostało jasno wyjaśnione i nie musiałem przeglądać opasłych manuali Siemensa.
Jestem bardzo zadowolony z konsultacji technicznej z Łukaszem. W krótkim czasie wiele rzeczy zostało jasno wyjaśnione i nie musiałem przeglądać bardzo opasłych manuali Siemensa, które czasem i tak nie rozwiązują problemu. Bardzo dziękuję za czas i liczę na współpracę w przyszłości.
Ogólne E-mail
P
Paweł
Automatyk
★★★★★
Dostęp dożywotni daje wiele możliwości.
Lekcja, do której wracam od czasu do czasu - aktywnie korzystam z adresowania absolutnego, ale zdarza się, że coś trzeba zaadresować symbolicznie, gdy bloki w TIA są zoptymalizowane. Dostęp dożywotni daje wiele możliwości 🔥
WinCC Zaawansowany Platforma
Ł
Łukasz Ś.
Inżynier automatyki
★★★★★
Szkolenia pomogły mi przejść ze stanowiska inżyniera instrumentacji na inżyniera automatyki.
Szkolenia pomogły mi przejść ze stanowiska inżyniera instrumentacji na inżyniera automatyki. Dały mi solidne podstawy SCADA, programowania VBS i tworzenia projektów od zera. Wiedza przydała się podczas rozmów rekrutacyjnych i pozwoliła mi od pierwszego dnia sprawnie działać w nowej roli.
Ogólne Platforma
I
Kursant
Inżynier automatyki (zmiana kariery z instrumentacji)
★★★★★
Teraz generuję profesjonalne raporty dla kierowników produkcji i utrzymania ruchu.
Nauczyłem się zaawansowanych tematów jak SQL w WinCC i Excel - teraz generuję profesjonalne raporty dla kierowników produkcji i utrzymania ruchu. Bezpłatny kurs ze skryptami to największa niespodzianka. Praktyczne podejście prowadzi do tworzenia prawdziwie profesjonalnego SCADA.
WinCC Zaawansowany Platforma
K
Kursant
Kierownik sekcji (przemysł)
★★★★★
Poziom podstawowy to kurs legendarny - poziom zaawansowany na pewno będzie jeszcze lepszy.
Poziom podstawowy to kurs legendarny - poziom zaawansowany na pewno będzie jeszcze lepszy. Czekam na więcej funkcji, skryptów i SQL!
WinCC Podstawowy Platforma
P
Kursant
Programista SCADA
★★★★★
Ten kurs ze skryptami VB jest po prostu niesamowity - powinien kosztować 10 razy więcej!
Ten kurs ze skryptami VB jest po prostu niesamowity. Powinien kosztować 10 razy więcej! W każdym razie - dziękuję za możliwość dołączenia w tak dobrej cenie.
WinCC VBS Social media
P
Kursant
Programista automatyki
★★★★★
Ukończyłem wszystkie lekcje najlepszego kursu SCADA jaki w życiu widziałem.
Ukończyłem wszystkie lekcje najlepszego kursu SCADA jaki w życiu widziałem - obejmuje wszystkie aspekty świata SCADA. Najbardziej zaawansowany moduł to połączenie WinCC z SQL i Excel, wysyłanie/odbieranie receptur oraz Report Designer. Dziękuję za nauczanie mnie na najlepszej platformie automatyki.
WinCC Zaawansowany E-mail
I
Kursant
Inżynier automatyki
★★★★★
Mega kurs, bardzo dobry start do WinCC - rzetelne omówienie podstawowych funkcjonalności.
Mega kurs, bardzo dobry start do WinCC. Rzetelne omówienie podstawowych funkcjonalności pozwalających utworzyć poprawnie działającą aplikację. No i utworzenie tej aplikacji w trakcie kursu :)
WinCC Podstawowy Platforma
M
Marek
Automatyk
★★★★★
Modul SQL to jest mega rozdział - bardzo fajnie wszystko wyjaśnione.
Właśnie przerobiłem kilka lekcji w module 7 dotyczących SQL i to jest mega rozdział. Bardzo fajnie wszystko wyjaśnione, dzięki czemu powoli rozumiem jak funkcjonuje baza danych. Zajebioza 💪
WinCC Zaawansowany Discord
K
Kursant
Kursant WinCC Zaawansowany
★★★★★
Zagadnienia były przekazane w sposób przejrzysty i przystępny, a zadania pomagały zrozumieć materiał praktycznie.
Kurs był ciekawym nowym doświadczeniem. Wszystkie zagadnienia były przekazane w sposób przejrzysty i przystępny, a zadania na koniec każdego modułu były świetnym pomysłem, pomagającym zrozumieć materiał praktycznie. Z drugiej strony uważam, że zadania domowe czasami mogły być trochę bardziej złożone. Warto także pochwalić stworzenie swego rodzaju społeczności na Discordzie. Ogólnie kurs oceniam pozytywnie.
WinCC Podstawowy E-mail
K
Kacper
Uczący się automatyki
★★★★★
Z modbus mam styczność pierwszy raz - wczoraj do późna w nocy siedziałem, żeby zrozumieć jak to działa.
Dla mnie super, duży + za to, że tłumaczone jest po kolei od podstaw. Z modbus mam styczność pierwszy raz, dużo nauczę się ze szkolenia. Wczoraj do późna w nocy siedziałem, żeby zrozumieć jak to jest z wysyłaniem kilku komend za jednym razem, także dzięki za szybką pomoc. Jeśli jednak będziesz planował szkolenie o profinet to będę jednym z pierwszych 🙂
MODBUS Discord
A
Kursant
Automatyk (MODBUS - pierwszy raz)
★★★★★
Kurs jest serio super przydatny! Już kilka razy mnie uratował.
Zrobiłem kurs z podstaw. Jeszcze przede mną skrypty i kurs zaawansowany. Bardzo mi się podoba. Jest przystępnie podzielony na nie za długie filmy, więc się nie nudzi jak czasami na studenckim wykładzie. Wszystko pokazane od A do Z, więc nie miałem żadnego momentu gdzie czułbym się zagubiony. Łatwo się wraca i znajduje po nazwie odpowiedni odcinek jeżeli akurat o czymś się dokładnie nie pamięta, a przyda się na temacie. Kurs jest serio super przydatny! Już kilka razy mnie uratował 😄
WinCC Podstawowy Discord
K
Kursant
Kursant WinCC
★★★★★
Po ukończeniu tego szkolenia z łatwością zastosujesz zdobytą wiedzę w praktyce.
Bardzo pomocne szkolenie. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą poznać lub poszerzyć swoją wiedzę z MODBUSA. Po ukończeniu tego szkolenia z łatwością zastosujesz zdobytą wiedzę w praktyce. POLECAM!!!
MODBUS Platforma
A
Kursant
Automatyk (MODBUS)
★★★★★
Podchodziłem kilka razy do tematu, ale teraz to już myślę, że jestem kozak dzięki Łukaszowi.
Cześć wszystkim, właśnie ukończyłem kurs modbus, podchodziłem kilka razy do tematu. Noo, ale teraz to już myślę, że jestem kozak dzięki Łukaszowi.
MODBUS Discord
S
Sławek
Automatyk (MODBUS)
★★★★★
Wykładowca bardzo zaangażowany - przedstawił spory materiał w sposób zrozumiały i wyczerpujący.
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wykładowca bardzo zaangażowany i bardzo dobrze przygotowany, odpowiedział na wszystkie zadane pytania na Discordzie. Przedstawił spory materiał w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Bardzo podobały mi się "Zadania domowe", które faktycznie bardzo utrwalają przyswojoną wiedzę. Szkolenie przeprowadzone zostało bez usterek technicznych. Przesłane materiały szkoleniowe bardzo pomocne. Szkolenia warte polecenia.
Ogólne Discord
T
Tomek
Kursant
★★★★★
Po tym szkoleniu dużo szerzej patrzę na WinCC i dużo sprawniej poruszam się po całym środowisku.
Przed tym szkoleniem już trochę potrafiłem z WinCC, jednak po tym dużo szerzej patrzę na WinCC. Dużo sprawniej poruszam się po całym WinCC. Poprzez robienie zadań ze wszystkich modułów (przeklikanie i wymacanie wszystkiego 😊) dużo łatwiej mi się teraz pracuje w tym narzędziu. Zrozumienie działania trendów, alarmów czy jak od początku budować SCADA.
WinCC Podstawowy E-mail
K
Krzysztof
Automatyk
★★★★★
Jestem zachwycony tym szkoleniem - po przejściu podstaw, zaawansowanego i skryptów chcę zacząć działać na swoją rękę.
powiem Ci, że jestem zachwycony tym szkoleniem 💪 chciałbym po przejściu podstaw, zaawansowanego i skryptów zacząć działać na swoją rękę tworząc SCADA. myślę, że może wreszcie się uda coś osiągnąć. Czas najwyższy
WinCC Podstawowy Discord
M
Mariusz
Kursant WinCC
★★★★★
Jedno z lepszych szkoleń z tematyki programowania w przemyśle - daje możliwość dotknięcia praktycznego podejścia.
Szkolenie "Rysuje Scada" jest jednym z lepszych szkoleń z tematyki programowania w przemyśle w jakim miałem okazję uczestniczyć. Daje możliwość dotknięcia praktycznego podejścia do tworzenia aplikacji. Forma przekazu bardzo przystępna. Na pewno skorzystam w niedalekiej przyszłości z modułu zaawansowanego. Polecam
Ogólne Platforma
M
mattrp
Automatyk przemysłowy
★★★★★
Mega pozytywnie mnie zaskoczył ten kurs z MODBUSa.
Łukasz, jak na razie mega pozytywnie mnie zaskoczył ten kurs z MODBUSa. 💪 Mocno zastanawiam się nad warsztatami z Allena Bradley, które organizujesz w przyszły piątek, sobotę 🙂
MODBUS Discord
M
Michał
Automatyk
★★★★★
Wiem że to najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie.
Tak jak mówiłem wczoraj, wiem że to najlepiej zainwestowane pieniądze w siebie 😁
Ogólne Discord
K
Kursant
Kursant
★★★★★
Przydatny kurs, wszystko jasno wytłumaczone - polecam!
Przydatny kurs, wszystko jasno wytłumaczone :) Polecam!
WinCC Server-Client Platforma
K
Kursant
Kursant
★★★★★
Żałuję że wcześniej nie robiłem tego kursu - rozwiązałoby to dużo problemów które miałem.
Ok, powiem Ci że się wkręciłem mocno w tego Allena Bradley, żałuję że wcześniej nie robiłem tego kursu, rozwiązałoby to dużo problemów które miałem ze środowiskiem jak dostałem pod opiekę obiekt który jest cały postawiony na Rockwellu
Studio 5000 Discord
M
Michał
Automatyk (Rockwell/Allen-Bradley)
★★★★★
Fajny był ten balans pomiędzy teorią a praktyką - pozwoliło to lepiej zrozumieć specyfikację zagrożeń.
Warsztaty z cyberbezpieczeństwa PLC/SCADA były bardzo wartościowe i merytoryczne. Fajny był ten balans pomiędzy teorią a praktyką, pozwoliło to lepiej zrozumieć specyfikację zagrożeń oraz pokazało jakie wyzwania będą czekać nas automatyków w związku z wprowadzeniem NIS2. Liczę na wspomniany szczegółowy kurs z zakresu cyber o którym wspominałeś Łukasz. 💪🤓
Cyberbez. OT E-mail
M
Michał
Automatyk (cyberbezpieczeństwo OT)
★★★★★
Cyberbezpieczeństwo w automatyce coraz bardziej jest potrzebne.
Bardzo mi się podobała tematyka kursu. Cyberbezpieczeństwo w automatyce coraz bardziej jest potrzebne, dlatego przydałoby się więcej takich materiałów
Cyberbez. OT Platforma
M
M. Broda
Automatyk
★★★★★
Bardzo praktyczny kurs.
Bardzo praktyczny kurs
WinCC Server-Client Platforma
R
Robert
Automatyk
★★★★★
Bardzo praktyczny kurs.
Bardzo praktyczny kurs
WinCC Redundancja Platforma
R
Robert
Automatyk
★★★★★
Daje solidne podstawy i uświadamia realne zagrożenia, z którymi można spotkać się w pracy.
Szkolenie było bardzo ciekawe, dobrze przygotowane i merytoryczne. Dużo praktycznych informacji, wszystko podane w przystępny i uporządkowany sposób. Daje solidne podstawy i uświadamia realne zagrożenia, z którymi można spotkać się w pracy. Zdecydowanie warte polecenia.
Cyberbez. OT Platforma
K
Kostiantyn K.
Automatyk
★★★★★
Praktyczne informacje pomocne przy podejściu pierwszy raz do tematu Server-Client - polecam!
Bardzo praktyczne oraz przydatne informacje do stworzenia tego typu aplikacji które pomogą w podejściu pierwszy raz do tematu! a dla osób które już aplikacje Server-Client wykonywały zapewne usystematyzuje wiedzę. Polecam
WinCC Server-Client Platforma
J
Jacek K.
Automatyk
★★★★★
Redundancja stricte od strony praktycznej - samo mięcho :)
Redundancja stricte od strony praktycznej. Dla osoby która nigdy jej nie robiła wiele może się z niego dowiedzieć. Samo mięcho :)
WinCC Redundancja Platforma
J
Jacek K.
Automatyk
★★★★★
Udało mi się zrobić całe szkolenie ze Studio 5000 i zrobiłem całą działającą logikę z projektu :)
Udało mi się zrobić całe szkolenie ze Studio 5000 i zrobiłem całą działającą logikę z projektu :). Najwięcej problemu miałem z aliasowaniem wejść cyfrowych - trudno mi się było przyzwyczaić z 3 latami pracując na TIA. Studio5000 ma wiele różnic w podejściu do Siemensa - w przypisaniu zmiennych i strukturze całego programu. Wiedza z sterownikami A-B przyda mi się w dalszej ścieżce kariery mając wiedzę jak się programuje sterowniki w standardzie amerykańskim 🙂
Studio 5000 Discord
M
M. B.
Automatyk (TIA / Allen-Bradley)
★★★★★
Gratuluje kursu Unified - super kurs !!
Dzien dobry Lukaszu. Po pierwsze to gratuluje kursu Unified - super kurs !!
WinCC Unified E-mail
P
Piotr
Automatyk